30 травня
2017 р.
6 червня - свято чудотворної ікони Вінниччини – ікони Божої Матері «Зіновинської»
6 червня, на третій день свята Святої Трійці, у с. Шевченкове Літинського району відбудуться урочистості з нагоди святкування на честь ікони Божої Матері «Зіновинської» - однієї з чудотворних ікон Вінницької єпархії, яка у 2015 році увійшла до переліку загальноцерковних святинь. 

6 червня у храмі Усікновення глави Іоанна Предтечі відбудеться святкова Божественна літургія, яку очолить Високопреосвященніший митрополит Вінницький і Барський Симеон. На свято прибуде духовенство та віряни з Вінницької та інших єпархій. 

Будуть звершуватися молитви перед чудотворним образом за мир в Україні і за ласку Божу і Покров Божої Матері до українського народу. 

Початок Божественної літургії о 8.30. Запрошуємо усіх на молитву до Божої Матері. 

«Зіновинська» ікона відома чудесами, які являла через неї Божа Матір, починаючи з XVII століття. Це - зцілення від паралічу, пухлин, хвороб очей. Ікона має особливість – очі Божої Матері на образі майже повністю закриті. Однак у 2004 році, після чудесної події, коли ікона засяяла серед ночі, люди помітили, що очі у Божої Матері на «Зіновинському» образі відкрилися. В той же час на точній копії, яка зберігалася у тому ж с. Шевченково, очі залишилися закритими. До ікони постійно приїжджають паломники не лише з України, а й далеко з-за її меж.