3 вересня
2015 р.
«Всецарицин фестиваль» запрошує

Усіх бажаючих, дітей та молодь, запрошуємо на заходи «Всецарициного фестивалю», який проходитиме по неділях з 30 серпня по 31 жовтня в Духовно-просвітницькому центрі Хрестовоздвиженського храму міста Вінниці. Головна тема фестивалю – «Початок шляху до Небесного Єрусалима: Київська Русь», девіз – «Вперед до витоків!»

30 серпня, у день відкриття, о 17.00 відбудеться дитячо-молодіжна хресна хода на честь свята ікони Божої Матері «Всецариця». Учні та студенти пройдуть від Хрестовоздвиженського до храму святителя Луки Кримського і повернуться назад. У Хрестовоздвиженському храмі відбудеться вечірнє богослужіння із загальною сповіддю, а 31 серпня о 7.30 – Божественна літургія та молебень на початок навчання.

6 вересня в школі-садочку Святого Миколая урочисто відзначать початок нового 2015/16 навчального року. Після дитячої Літургії, о 10.00, вихованці з батьками та викладачі зберуться на пікнік у парку «Дружби народів». У програмі: трапеза на свіжому повітрі, ігри та розваги, поздоровлення «літніх» іменинників, батьківські збори.

13 та 20 вересня, 11, 18 та 25 жовтня для учасників фестивалю проводитимуться заняття-подорожі з історії Православія в Київській Русі.

27 вересня, об 11.30, у Хрестовоздвиженському храмі розпочнеться святковий концерт, присвячений престольному святу – Воздвиженню Хреста Господнього. Перед цим, о 10.30, діти дізнаються про значення свята та історію парафії.

4 жовтня учасники «Всецарициного фестивалю» здійснять паломництво до святині Поділля – Немирівського Свято-Троїцького жіночого монастиря.

31 жовтня, у заключний день фестивалю, після молебню та зустрічі з настоятелем Хрестовоздвиженського храму протоієреєм Миколаєм Давидовським, о 9.30 в актовій залі розпочнеться концерт, за яким, об 11.00 – пізнавально-ігрова програма «Подорож до витоків».

Урочисте закриття «Всецарициного фестивалю» із підбиттям підсумків та нагородженням учасників заплановане на 13.00. Завершить фестиваль спільна трапеза.

Докладніше на сайті krest-ua.com