25 жовтня
2015 р.
Чудотворна ікона Плащаниця Пресвятої Богородиці відвідає Вінницю
З 2 по 4 листопада у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці перебуватиме чудотворна ікона Плащаниця Пресвятої Богородиці, привезена в Україну з благословення Блаженнішого Патріарха Святого града Єрусалиму та усієї Палестини Феофіла ІІІ. Ікона Плащаниця відвідує храми і обителі Української Православної Церкви із Хресною Ходою «Україна під Покровом Пресвятої Богородиці».

Зустріч святині у кафедральному соборі м. Вінниці відбудеться 2 листопада о 16.00. Після зустрічі і короткого молебню відбудеться всенічне бдіння зі співом акафісту Божій Матері. Богослужіння звершить митрополит Вінницький і Барський Симеон та архієреї з України і Польщі.

3 листопада о 9.00 розпочнеться Божественна літургія, після якої архіпастирі, духовенство та парафіяни привітають митрополита Симеона з днем народження.

3 листопада ввечері, напередодні свята Казанської ікони Пресвятої Богородиці архієреї і духовенство звершать у Преображенському соборі всенічне бдіння.

4 листопада митрополит Симеон звершить святкову Божественну літургію.

О 14.00 перед іконою Плащаницею Пресвятої Богородиці буде відправлений молебень, після чого святиня відбуде з м. Вінниці.

Впродовж всього часу перебування чудотворної ікони Плащаниці Пресвятої Богородиці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, перед нею будуть звершуватися молебні із співом акафістів Божій Матері.

Прес-служба Вінницької єпархії