12 квітня
2015 р.
Вінницька пасхальна хресна хода
12 квітня, в день Пасхи Христової, у м. Вінниці відбулася загальноміська пасхальна хресна хода до храму Воскресіння Христового. Хресні ходи виходили з кожного храму міста, щоб зрештою об’єднатися в один великий хресний хід. Біля Спасо-Преображенського кафедрального собору до хресної ходи приєднався і очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Разом з Владикою, духовенством та парафіянами вулицями міста пройшов дитячо-молодіжний хор кафедрального собору, а також молодіжний духовий оркестр Браїлівського монастиря. Разом із пасхальними піснеспівами та привітанням «Христос воскрес!» різними мовами на вулицях Вінниці звучав тропар Пасхи на музичних інструментах.

На площі перед храмом Воскресіння Христового Владика разом з духовенством звершили Пасхальну вечірню та утреню. По завершенню богослужіння Архієрей привітав парафіян та духовенство зі святом Світлого Христового Воскресіння.

До привітань долучилися керівники області та міста Вінниці. Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій побажав владиці, священикам та парафіянам миру, злагоди і благополуччя, а також передав щирі вітання від голови Верховної Ради України Володимира Борисовича Гройсмана. Слова привітання прозвучали й відголови обласної ради Сергія Свитка. Митрополит Симеон подякував за привітання та побажав керівникам місцевої влади, насамперед, мудрості й всесильної Божої допомоги у вирішенні непростих завдань, які ставить перед ними керівництво Держави та суспільство. Архієрей закликав благословення Воскреслого Господа Ісуса Христа на мешканців Вінниці та усього Подільського краю.

Після цього Архіпастир благословив усіх вірян іконками Воскресіння Христового.
 
Прес-служба Вінницької єпархії