10 січня
2016 р.
Дитячо-молодіжний хор вінницького кафедрального собору взяв участь у благодійному вечері колядок у Житомирі
10 січня 2016 року на запрошення архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці взяв участь у пятому благодійному вечері колядок у м. Житомирі. Захід проходив у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги. Серед глядачів були архієреї: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Концерт відкрив знаменитий житомирський хоровий колектив «Орея» під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Вацека. У виконанні «Ореї» прозвучала низка українських колядок і щедрівок, які публіка зустріла гучними аплодисментами. У концерті також брали участь відомі житомирські співаки: заслужена артистка України Ірина Шинкарук та фіналіст проекту «Голос країни» Артем Кондратюк.

Вінницький дитячо-молодіжний хор презентував житомирянам концертну програму «Різдво-Христове у музичних традиціях світу». Колядки і різдвяні пісні на 9 мовах з 13 країн Європи Африки, Північної та Південної Америки прозвучали у виконанні хору та провідних солістів Вінниччини: народної артистки України Ірини Швець, заслуженої артистки України Марії Червоній, солістки Вінницької обласної філармонії Наталії Лановенко та інших. Глядачі тепло приймали вінницький колектив і вітали виконання пісень бурхливими оплесками.

У вітальному слові по завершенні концерту архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим подякував дитячо-молодіжному хору та його керівнику Наталії Кременюк за чудовий спів і подарований чудовий святковий настрій.

Владика Никодим подякував також митрополиту Вінницькому іі Барському Симеону, під чиєю опікою дитячо-молодіжний хор здійснює свою творчу діяльність, співаючи як на архієрейських богослужіннях і беручи участь в різноманітних культурних і благодійних акціях Вінницької єпархії.

До речі вечір колядок у Житомирі також був благодійним. Під час концерту волонтери збирали кошти на підтримку дітей-сиріт загиблих воїнів АТО. Архієпископ Никодим повідомив, що на ці цілі глядачами було зібрано понад 70 тисяч гривень. Вінницький хор повертався додому з відчуттям радості від спільного святкування з житомирянами і від того, що колектив у ці святкові різдвяні дні долучився до благородної справи милосердя і любові до ближніх.

Прес-служба Вінницької єпархії