26 квітня
2016 р.
Про релігійних діячів, на честь яких названі вулиці міста, розповідають у школах Вінниці.
З ініціативи обласної Ради Церков і релігійних організацій та у правління у справах релігій і національностей Вінницької ОДА у школах міста Вінниці проводяться позакласні години для старшокласників, присвячені процесу перейменування вулиць, який проходить у рамках реалізації законів України щодо декомунізації. 

Протягом місяці, з 18 квітня до 18 травня, представники конфесій, які входять до обласної Ради Церков розповідають учням 10-х класів про релігійних діячів, на честь яких перейменовані вулиці обласного центру. Серед них апостол Андрій Первозванний, митрополит Петро Могила, священик і вінницький історик протоієрей Іван Шипович, а також митрополит Іларіон (Іван Огієнко), папа Іван-Павло ІІ, митрополит Андрей Шептицький та інші. 

Загалом у Вінниці є 10 вулиць, назви яких пов’язані з представниками тієї чи іншої конфесії. Про кожного з них розповідається у невеликому навчальному відеофільмі, який допоміг створити вінницький історик Олександр Федоришен. Після перегляду фільму відбувається спілкування організаторів заходу з учнями. Від Вінницької єпархії школи відвідує і проводить бесіди зі старшокласниками секретар єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко. 

Прес-служба Вінницької єпархії.