22 листопада
2016 р.
Архієрейське богослужіння у Свято-Іоанно-Богословському Лемешівському монастирі
22 листопада, у свято ікони Божої Матері "Скоропослушниця", митрополит Вінницький і Барський відвідав Свято-Іоанно-Богословський монастир у якому знаходиться шанований образ Пресвятої Богородиці "Скоропослушниця", написаний у 1897 році на Святій Горі Афон. Митрополит Симеон очолив святкову Божественну літургію у головному Свято-Іоанно-Богословському храмі обителі. Його Високопреосвященству співслужили братія монастиря у священному сані на чолі з настоятелем архімандритом Марком (Барановським), а також духовенство Вінницької єпархії. За богослужінням владика Симеон прочитав особливу молитву за мир та спокій в Україні. Проповідь виголосив ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці протоієрей Василій Рішко.

Усі віряни також мали змогу вклонитись чудотворній мироточивій "Іверській" іконі Божої Матері з с. Мирне Калинівського району.

По закінченні відправи митрополит Симеон привітав архімандрита Марка, братію, духовенство  і вірян зі святом та побажав заступництва Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Вінницької єпархії