9 лютого
2017 р.
Священики взяли участь у зустрічах з викладачами та студентами Вінницького національного аграрного університету

З 6 по 9 лютого священнослужителі Вінницької єпархії взяли участь у зустрічах з викладачами та студентами Вінницького національного агарного університету, які проводились в рамках циклу загальнофакультетських кураторських годин і були приурочені до свята Трьох Святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, на честь яких на території університету збудований храм.

Зустрічі проходили у Центрі культури та дозвілля університету. Про трьох святителів студентам розповідали секретар Вінницької єпархії протодиякон Владислав Демченко, викладач Київської духовної академії протоієрей Олег Кожушний, священик і лікар Петро Чаплинський.

Бесіда була побудована таким чином, щоби показати звязок часів, адже жертовність, освіченість, висока духовність та моральність, доброта та милосердя, якими прославилися святителі Василій, Григорій та Іоанн, є актуальними і необхідними і в наш час.

А крилате: « Є лише дві дороги – одна до науки, друга до Храму», - завжди буде допомагати студентству обрати власну у непростому вирі буденного життя.

В рамках зустрічі перед студентами та викладачами прозвітували декани, які розповіли про роботу факультетів у 2016 році та визначили пріоритетні завдання на 2017 рік.

Зацікавлено студенти сприйняли виступи президента університету Григорія Калетніка та ректора університету Віктора Мазура.

Григорій Миколайович озвучив перед студентами своє бажання, завершити будівництво храму на честь Трьох Святителів до вересня 2017 року,

У ході зустрічей між студентами та керівництвом університету зав’язалась жвава дискусія, посипались питання, відповіді. І всі вкотре пересвідчились, що  в університеті панує довірлива атмосфера, у нас найкращі студенти, безліч планів та задумів і врешті-решт, гарні перспективи розвитку, в тому числі духовного і морального.

Прес-служба Вінницької єпархії.

Фото: відділ медіа та інформаційних ресурсів ВНАУ