12 березня
2017 р.
У день свята Собору всіх преподобних Києво-Печерських митрополит Симеон взяв участь у Божественній літургії в Києво-Печерській Лаврі
12 березня, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Також у богослужінні взяли участь намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископ Туровський і Мозирський Леонід, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Діонисій (Константинов), єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський, єпископ Золотоніський Іоанн та духовенство Лаври.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив богослужбовими нагородами священнослужителів з-поміж братії обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді. 

Після одпусту Блаженніший Владика привітав усіх з другою Неділею Великого посту, днем пам’яті свт. Григорія Палами й святом Собору усіх преподобних Києво-Печерських.

Прес-служба Вінницької єпархії

За матеріалами офіційного сайту УПЦ