18 березня
2017 р.
Священики Вінницької єпархії отримали грамоти за допомогу військовим та милосердя
14 березня, під час робочої наради зі співробітниками відділу Вінницької єпархії УПЦ з душпастирської опіки Збройних Сил України, яка проходила у єпархіальному управлінні під головуванням митрополита Вінницького і Барського Симеона, священики-волонтери, котрці займаються доставкою гуманітарних вантажів з Вінницької єпархії у зону АТО, повідомили архієрея, що вони отримали грамоти за до допомогу Збройним Силам України.

Грамотами були відзначені клірики Вінницької єпархії протоієреї Анатолій Кузнєцов та Олексій Волков. У тексі грамот зазначено, що священики нагороджені «за постійну підтримку особового складу частин і підрозділів Збройних Сил України, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей». Начальник групи координації цивільно-військового співробітництва штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей полковник В.М. Раєвський, який підписав грамоти, висловив впевненість, що вінницькі священики і в подальшому будуть «прикладом виконання громадянського обов’язку по захисту територіальної цілісності та незалежності нашої України».

У свою чергу митрополит Симеон повідомив, що на адресу Вінницького єпархіального управління були надіслані також грамоти «За благодійну дорогу Дому Милосердя парафії Чуда Архістратига Михаїла Донецької єпархії с. Новомихалівка», підписані настоятелем парафії та директором Дому Милосердя протоієреєм Ігорем Кубишиним. Владика Симеон привітав отців Анатолія Кузнєцова та Олексія Волкова і вручив їм грамоти.
 
Прес-служба Вінницької єпархії