16 квітня
2017 р.
СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ
У Великодню ніч з 15 на 16 квітня митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив святкову Пасхальну заутреню та Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці
 
Після Хресної ходи до кафедрального собору було привезено лампаду з Благодатним вогнем. Святиню із Києва доставив настоятель Воскресенського храму м. Вінниці архімандрит Флавіан (Рішко), котрий зустрічав у аеропорту Бориспіль делегацію УПЦ, яка повернулася з Єрусалиму. Прийнявши Благодатний вогонь, митрополит Симеон благословив ним віруючих та засвітив від нього свічки.

Під час літургії за традицією Євангельське зачало було прочитано кількома мовами: грецькою, латинською, єврейською, польською, українською та церковно-слов’янською.

Наприкінці богослужіння митрополит Симеон привітав усю паству зі світлим святом Воскресіння Христового. Парафіян привітав і народний депутат України Сергій Кудлаєнко, котрий постійно підтримує культурні та духовні заходи, направлені на підвищення моралі і розвиток духовності. Після привітань митрополит Симеон звершив чин освячення Артоса, а також прочитав молитви на освячення пасок, м’яса та яєць і окропив пасхальні кошики віруючих.

Прес-служба Вінницької єпархії