16 квітня
2017 р.
У Вінниці відбулася традиційна Пасхальна Хресна хода. ОНОВЛЕНО ФОТО
16 квітня, в день Пасхи Христової, у Вінниці з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона проводилася пасхальна хресна хода, у якій взяли участь парафіяни і священики з усіх храмів міста. 

Незважаючи на несприятливу погоду (за прогнозами мав іти дощ), а також на зміни у звичному маршруті через ремонт одного з мостів через річку Південний Буг, хресна хода відбулася. 

Найбільш яскравою хресна хода була у центрі міста, де її очолив митрополит Симеон. Разом з владикою центральною вулицею – Соборною йшли священики і парафіяни, а попереду – дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору, який співав пасхальні піснеспіви. Хористи також вітали вінничан і гостей міста традиційним «Христос воскрес! Воістину воскрес!» кількома мовами, в тому числі українською, польською, японською, румунською, німецькою, грузинською, англійською і французькою. 

Крім хору у хресній ході вже вкотре брав участь дитячий духовий оркестр з містечка Браїлова, який виконував на музичних інструментах православні пасхальні піснеспіви. 

Закінчилася хресна хода святковою вечірньою і утренею під відкритим небом біля Свято-Воскресенського храму, куди прийшли хресні ходи з п’яти напрямків. 

По завершенню богослужіння духовенство та вірян зі святом Пасхи привітали митрополит Вінницький і Барський Симеон, а також представники місцевої влади на чолі з головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Від імені міського голови усіх привітав секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. Учасники ходи отримали від митрополита Симеона іконки Воскресіння Христового, привезені владикою з нещодавнього паломництва у Святу Землю.

Прес-служба Вінницької єпархії