19 квітня
2017 р.
Митрополит Симеон привітав Намісника Києво-Печерської Лаври з 56-річчям
19 квітня, У Світлу Середу, Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу виповнюється 56 років. У день народження владики Павла Божественну літургію в Успенському соборі обителі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Павел, митрополити: Білоцерківський і Богуславський Августин, Сарненський і Поліський Анатолій, Вінницький і Барський Симеон, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Почаївський Володимир; архієпископи: Гурій (Кузьменко), Бучанський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Городницький Олександр, Каменський і Царичанський Володимир; єпископи: Львівський і Галицький Філарет, Боярський Феодосій, Єдинецький і Бричанский Никодим, Діонісій (Константинов), Кременчуцький і Лубенський Миколай, Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент, Фастівський Даміан, Вознесенський і Первомайський Олексій, Васильківський Микола, Золотоніський Іоанн, братія обителі і численні гості у священному сані.

Після богослужіння Блаженніший Владика удостоїв митрополита Павла ордену Української Православної Церкви преподобних Антонія і Феодосія Печерських I ступеня. 

Митрополит Симеон також привітав владику Павла від себе особисто та від вінницької пастви з днем народження та побажав від Воскреслого Господа Ісуса Христа благословенного життя.

Прес-служба Вінницької єпархії