1 липня
2017 р.
На в’їзді у Вінницьку область священики зустріли Святогірську ікону Божої Матері
1 липня на в’їзді у Вінницьку область, в районі с. Махнівка Козятинського району, священнослужителі Козятинського благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Анатолієм Волохатим зустріли Святогірську ікону Пресвятої Богородиці, яка направляється у Вінницю. У зустрічі Святині також взяли участь священнослужителі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці та секретар Вінницького єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко. 

Від імені митрополита Вінницького і Барського Симеона секретар єпархії привітав на Вінницькій землі монахів Святогірської Лаври, які супроводжують ікону. Козятинські священики вручили гостям традиційний подільський коровай. 

По дорозі до Вінниці автомобіль з іконою зробив зупинку у с. Жежелів Козятинського району. Місцеві жителі, які нещодавно розпочали будівництво нового храму, зустріли ікону і вклонилися перед нею з молитвою до Божої Матері про благословення розпочатої ними справи. 

Після короткого молебню у Жежелеві Святогірська ікона вирушила до Вінниці, де о 16 годині відбудеться урочиста зустріч Святині у Спасо-Преображенському кафедральному соборі вінницьким духовенством на чолі із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном.

Прес-служба Вінницької єпархії
 
Фотоальбом на FLICKR