5 липня
2017 р.
У 3-ю річницю кончини Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) митрополит Симеон взяв участь у заупокійній літургії та панахиді на могилі спочилого Предстоятеля
5 липня, у третю річницю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополит Вінницький і Барський Симеон взяв участь у заупокійних богослужіннях у Києві.

Божественну Літургію у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили митрополит Симеон, архієреї та духовенство Української Православної Церкви.

За богослужінням були піднесені молитви за упокій душі спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви.

Після закінчення богослужіння на монастирському кладовищі, де похований Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) відбулася панахида, яку очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Цього ж дня митрополит Вінницький і Барський Симеон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим привітали свого давнього друга, насельника Києво-Печерської Лаври архімандрита Макарія з 45-річчям та подарували йому на молитовну пам'ять хрест з прикрасами.

Прес-служба Вінницької єпархії