21 липня
2017 р.
Православний табір для дітей та молоді організували у Вінницькому районі
40 дітей і 35 молодих людей, - парафіян храмів м. Вінниці та Вінницького району, - з 17 по 19 липня разом відпочивали на мальовничому березі Південного Бугу поблизу села Шкуринці. Організував табір настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Медвеже Вушко ієрей Миколай Дуднік. 

Щоранку автобус привозив до табору дітей, а ввечері розвозив по домівках. Молодь разом із священиком залишалася ночувати у наметах на березі річки. 

Кожний день у таборі розпочинався і закінчувався спільною молитвою. Після обіду на березі річки під тінню дерев на всіх чекала цікава бесіда з о. Миколаєм. 18 липня до табору завітав секретар Вінницької єпархії, протодиякон Владислав Демченко, котрий провів бесіду зі старшими, а з дітьми тим часом займались троє викладачів недільної школи «Лукошко» з вінницького храму святителя Луки Кримського.

Крім молитов і духовних заходів впродовж кожного дня діти та молодь брали участь у спортивних змаганнях, у іграх та квестах. Чудовою розвагою для дітей були стрибки на батуті та катання з надувної гірки. 

Смачними обідами учасників табору гордувала виїзна кухня. Після обіду діти збиралися навколо автомату з солодкою ватою, якою залюбки смакували й дорослі. 

Щовечора всі збирались біля вогнища, де слухали та співали пісні під гітару, а також розмовляли на різні цікаві теми. Для старших проводилися психологічні тренінги тренінги, які стосувалися різних життєвих питань і стосунків між людьми.

За період табору в його учасників накопичилось багато позитивних емоцій та вражень. Від імені дітей та молоді організатори табору на чолі зі священиком Миколаєм Дудніком, а також Вінницьке єпархіальне управління висловили людям, завдяки яким були вирішені питання з транспортом, їжею, розвагами, побутовими умовами та наметами для табору, а саме: директору дослідної станції у с. Медвеже Вушко Миколі Неїлику, Олександру Масленнікову, Юрію Заболотному, Василю Висоцькому, Ярославу та Наталії Ференець. Усім цим людям була висловлена вдячність за небайдужість до духовного виховання та оздоровлення дітей та молоді.

Прес-служба Вінницької єпархії (Вінницьке районне благочиння)

Фото – прот. Віталій Гречко, Сергій Боярський

Фотоальбом на FLICKR