31 серпня
2017 р.
Урочистий захід з нагоди початку навчального року у Вінницькому торговельно-економічному інституті відвідав митрополит Симеон
31 серпня у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників Вінницького торговельно-економічного інституту Київського Національного торговельно-економічного університету. 

Серед почесних гостей на урочистостях був присутній митрополит Вінницький і Барський Симеон, котрий привітав з початком нового навчального року директора інституту Наталію Замкову, професорів, викладачів, а також усіх студентів. Архіпастир закликав Боже благословення на них і побажав, щоби студенти гарно засвоювали навчання, а викладачі були не лише хорошими вчителями, а справжніми наставниками і добрим прикладом для своїх учнів. Митрополит Симеон побажав, щоби знання, отримані студентами у стінах інституту, були згодом втілені у праці і принесли користь народу України. 

Після урочистої частини відбувся концерт, під час якого свої таланти продемонстрували студенти вузу. 

По закінченню урочистостей митрополит Симеон у супроводі директора Наталії Замкової оглянув інститутські приміщення, у одному з яких в часи заснування навчального закладу діяв домовий храм, а тепер влаштована молитовна кімната. Архієрей відвідав бібліотеку інституту, у якій розміщена цікава експозиція грошей різних народів і історичних періодів. Наостанок митрополит Симеон та священики, котрі його супроводжували, зробили запис у книзі почесних гостей.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR