10 вересня
2017 р.
Митрополит Симеон привітав учнів недільної школи кафедрального собору з початком занять
10 вересня, після недільного богослужіння, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулося перше у новому навчальному році заняття дитячої недільної школи. 

Викладач Наталія Кременюк разом зі своїми помічниками – старшими учасниками дитячо-молодіжного хору, приготувала для дітей багато цікавих завдань, виконавши які можна було знайти ключ від недільної школи і розпочати уроки. Серед завдань були такі, які вимагали наявності знань про храм, ікони, молитви, православні традиції, а були й завдання, під час яких діти могли поспівати, послухати музику, або просто поскакати через скакалку. Та найбільше усім сподобалося завдання, під час якого діти самостійно виготовляли тістечка, які потім подарували своїм батькам. 

Пройшовши такий своєрідний квест, учні нарешті знайшли ключ від школи, а це означало, що заняття можуть розпочинатися. До дітей, які зібралися у внутрішньому дворі соборного комплексу завітав митрополит Симеон і привітав їх з початком навчального року, благословив кожного іконкою і подарував по шоколадці. Потім Владика запросив дітей до соборної трапезної, де їм був запропонований обід і солодощі. Під час трапези митрополит Симеон також спілкувався з дітьми, розповідав їм цікаві історії. 

Наступної неділі заняття у дитячій недільній школі відбуватимуться за звичним графіком: І група (7-10 років) – початок о 13.00, ІІ група (3-6 років) – початок о 15.00. Довідки про школу можна отримати за телефоном (067)448-12-91

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR