21 жовтня
2017 р.
На парафії Хмільницького району відбулось свято православної сім'ї
21 жовтня року в храмі Почаївської ікони Божої Матері села Війтівці Хмільницького району відбулося свято православної сім'ї.

У святі взяли участь 12 православних сімей. Перед початком конкурсів до присутніх із вітальним словом звернувся благочинний району протоієрей Михаїл Шикирун та голова місцевої об'єднаної територіальної громади Станіслава Єдвіжена.

Після вітальних слів розпочались змагання, які проводились в три конкурсних етапи.

Першим завданням було презентувати свою команду. Один із членів сім'ї оголошував назву команди та сімейний девіз.

Другим завданням було розповісти про сімейні традиції. Голови сімей розказували про теперішні традиції у своїх сім'ях, а також про ті, що передали їм батьки.

Наостанок команди змагалися у знанні Святого Письма. Учасники давали відповіді на питання зі священної історії Старого та Нового Завіту.

По завершенні останнього етапу, жюрі, яке уважно слідкувало за дотриманням правил усіма учасниками, вручило подяки командам, а найактивніших відзначило грамотами та подарунками. Вручали призи благочинний району протоієрей Михаїл Шикирун та керівник відділу справах сім'ї Хмільницького району протоієрей Георгій Гавронський, який і був головним організатором свята.

Завершилося сімейне свято спільним чаюванням.

Прес-служба Вінницької єпархії. Хмільницьке благочиння