3 листопада
2017 р.
Предстоятель Української Православної Церкви привітав митрополита Симеона 3 55-річчям від дня народження
3 листопада Керуючий Вінницькою єпархією митрополит Вінницький і Барський Симеон відзначає 55 років від дня свого народження. З цієї нагоди митрополита Симеона привітав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

У привітанні Предстоятеля згадуються віхи духовного життя митрополита Симеона, які пов’язані з духовними школами і чернечими обителями Москви та Києва, де майбутній Архіпастир отримав духовну освіту і досвід іночеського послуху. Говорячи про сьогоднішнє служіння митрополита Симеона Предстоятель підкреслив, що його «архіпастирськими трудами богоспасаєма Вінницька єпархія з дня на день приходить від сили в силу (Пс. 83:8), звершуючи свою Богом заповідану місію у сучасному світі».

Його Блаженство побажав митрополиту Симеону кріпості душевних і тілесних сил, духовної радості і всесильної Божої допомоги у твердій ході Апостольським поприщем. 

«Нехай предстательством Преблагословенної Діви Марії, Всемилостивий Господь зберігає у мирі і благоденстві Вас і всіх вірних чад, які знаходяться під Вашим святительським омофором. Многая і благая Вам літа!» - такими словами завершується привітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополиту Вінницькому і Барському Симеону. 

З повним текстом пивітання можна ознайомитися ТУТ. 

Прес-служба Вінницької єпархії