4 листопада
2017 р.
У кафедральному соборі звершено Всенічне бдіння напередодні недільного дня та урочистого святкування 55-річчя керуючого Вінницькою єпархією
4 листопада, напередодні Неділі 22-ї після П’ятидесятниці та урочистого святкування 55-річчя митрополита Вінницького і Барського Симеона, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено урочисте Всенічне бдіння.

Святкове богослужіння очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Його Високопреосвященству співслужили митрополити Вишгородьский і Чорнобильський Павел, Верійський, Науський і Кампанійський Пантелеімон (Греція), Вінницький і Барський Симеон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи Бучанський Пантелеімон, Львівський і Галицький Філарет та єпископ Туровський і Мозирський Леонід (Білорусь), а також духовенство з України та Молдови.

Нагадуємо, що 2 листопада до кафедрального собору прибули мощі святого великомученика Димитрія Солунського з Греції. З детальним графіком богослужінь можна ознайомитись ТУТ.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR