4 грудня
2017 р.
На свято Введення у храм Пресвятої Богородиці митрополит Симеон звершив Літургію у кафедральному соборі м. Вінниці
4 грудня, на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору, а також настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Олексій Мельничук та благочинний Першого Вінницького міського благочиння протоієрей Богдан Маліновський. 

Під час богослужіння митрополит Симеон звернувся до парафіян з архіпастирським словом та нагадав історію свята, що збережена у Церковному Переданні. Особливу увагу Владика звернув на те, що кожен християнин по слову апостола Павла, є храмом Божим, а «святим святих» тілесного храму є людське серце. Митрополит Симеон побажав, щоби завдяки покаянню і молитві, яким віруючі навчаються у земних храмах, серце кожного з присутніх було очищеним і готовим до зустрічі із Богом і з Його Пречистою Матір’ю. 

За Божественною літургією цього святкового дня разом з митрополитом Симеоном та вінницьким духовенством молилися представники Польської Православної Церкви – архієпископ Люблінський і Холмський Авель та протодиякон Вадим Штембурський, котрі прибули до Вінниці, щоби розділити з митрополитом Симеоном радість на честь свята Пресвятої Діви Марії, а також привітати Його Високопреосвященство з нещодавнім ювілеєм від дня народження.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR