4 грудня
2017 р.
Вінницьку єпархію відвідав архієпископ Люблінський і Холмський Авель
4 грудня, в день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, Вінницьку єпархію відвідав архієпископ Люблінський і Холмський Авель (Польська Православна Церква) у супроводі клірика своєї єпархії протодиякона Вадима Штембурського. Гості з Польщі молилися під час Божественної літургії, яку звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Планувалося, що архієпископ Авель також служитиме Літургію, але через складні погодні умови по дорозі, польський архієрей не встиг прибути до Вінниці до початку богослужіння.

По закінченню літургії владика Авель найперше привітав митрополита Симеона, духовенство та усіх парафіян зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці. Владика зауважив, що через певні обставини він не зміг бути присутнім на святкуванні 55-річчя митрополита Симеона, яке відзначалося місяць тому, і зараз у цей святковий день хоче привітати свого собрата і давнього друга з його особистою святковою датою. 

У вітальному слові архієпископ Авель відзначив, що митрополит Симеон, котрий впродовж одинадцяти років був керуючим сусідньою з Люблінською Володимир-Волинською єпархією, зумів відродити цю древню кафедру фактично з небуття. І тепер, як сказав владика Авель, митрополит Симеон докладає великі фізичні і духовні сили для розбудови Вінницької єпархії, чим заслужив авторитет як серед світських людей, так і в Церкві.

Архієпископ Авель побажав митрополиту Симеону і надалі мати такий оптимізм і енергію, які йому завжди булі притаманні, щоби під його керівництвом Вінницька єпархія процвітала і приносила рясні духовні плоди. Привітавши митрополита Симеон, польський архієрей вручив йому в подарунок образ Пресвятої Трійці.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR