7 грудня
2017 р.
Митрополит Симеон звершив Божественну літургію в день пам'яті святої великомучениці Єкатерини в Жмеринському районі. ФОТО, ВІДЕО
7 грудня, в день пам'яті святої великомучениці Єкатерини, митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав храм святої великомучениці Параскеви с. Мала Жмеринка Жмеринського району. Перед початком  Божественної літургії владика Симеон звершив чин освячення нового іконостасу. За літургією Його Високопреосвященству співслужили священики району на чолі з благочинним протоієреєм Ярославом Коромчевським. У храмі молилась настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко).

Після літургії та молебного співу митрополит Симеон привітав настоятеля архімандрита Аркадія (Сенчуківського) та вірян з днем пам'яті святої Єкатерини, а також з річницею освячення храму (храм було освячено 7 грудня 2013 року митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном). Насамкінець владика Симеон вручив подяки Вінницької єпархії благодійникам, які допомагали у встановленні нового іконостасу. Також вірян привітав зі святом міський голова Жмеринки Анатолій Кушнір.
 
Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR