7 січня
2018 р.
Різдво Христове. Вечірнє богослужіння та колядки в Спасо-Преображенському кафедральному соборі (ФОТО, ВІДЕО)
7 січня, в день свята Різдва Христового, в кафедральному соборі відбулась святкова Вечірня, яку очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владиці співслужили священики м. Вінниці та клірики кафедрального собору.

Після богослужіння владику Симеона з Різдвом Христовим від імені міського духовенства привітав секретар Вінницького єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко.

Також за традицією Владику та всіх присутніх вітали представники влади міста та області. З вітальним словом виступили голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник міського голови Сергій Чорнолуцький. Також Архіпастиря, духовенство і вірян привітав начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігор Салецький.

Після вітань в соборі відбувся вечір колядок. Під спів соборних хорів - архієрейського та дитячого - митрополита Симеона різдвяними віршами та колядками вітали діти. Кожен отримав від владики благословення і солодкі подарунки. Також владику вітали вихованці дитячої недільної школи, котрі разом із дитячим хором співали різдвяні піснеспіви та розповідали вірші про Різдвяні свята, за що також отримали солодкі подарунки.

Вечір колядок завершив виступ хору священиків на чолі з митрополитом Симеоном.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR