8 січня
2018 р.
Свято Собору Пресвятої Богородиці. Фестиваль "Різдвяні дзвіночки" у Барському районі (ФОТО, ВІДЕО)
8 січня, у день свята Собору Пресвятої Богородиці, митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав м. Бар та звершив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили місцеві священики на чолі з архімандритом Серафимом (Поворозником) та духовенство м. Вінниці. За богослужінням молились представники місцевої влади.

Після запричасного вірша протоієрей Іоанн Дрозд зачитав Різдвянне послання митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Після літургії та чину славлення, Владика звернувся до присутніх зі словами проповіді, а також привітав духовенство і вірян зі світлим святом Різдва Христового. Насамкінець зі словами вітань до Архіпастиря і парафіян звернулись представники місцевої влади.

Цього ж дня у Вінницькій єпархії розпочався фестиваль "Різдвяні дзвіночки". Першим районним центром у якому пройшов фестиваль стало м. Бар. У заході взяли участь усі церковні хори храмів благочиння. На фестивалі був присутній митрополит Вінницький і Барський Симеон та представники місцевої влади. Перед початком заходу владика Симеон привітав учасників і глядачів з Різдвом Христовим.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR