17 січня
2018 р.
Архіпастир звершив богослужіння та відвідав фестиваль "Різдвяні дзвіночки" у Літинському районі
17 січня митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у храмі святителя Миколая смт. Літин. Архіпастирю співслужили священики району на чолі з благочинним протоієреєм Олегом Макаром. За богослужінням молились представники місцевої влади.

Після літургії митрополит Симеон звернувся до духовенства та вірян зі словами настанови, а також привітав усіх з Різдвяними святами.

Того ж дня Владика відвідав фестиваль "Різдвяні дзвіночки", який відбувся у районному будинку культури смт. Літина. У заході взяли участь 20 колективів, які виконали колядки славлячи Новонародженого Христа. Перед початком музичного дійства митрополит Симеон привітав виконавців та слухачів з Різдвом Христовим та подякував організаторам заходу.

У 2018 році, з благословення митрополита Симеона, фестиваль вже втретє пройшов в оновленому форматі: концерти відбулися у всіх районних центрах Вінницької єпархії та у м. Вінниці. Фестиваль у Літинському районі став заключним. Загалом у фестивалі взяли участь біля 500 колективів, які прославляли Христа колядками, віршами та різдвяними піснеспівами. Зали, під час концертів, були переповнені глядачами та гостями свята.

Прес-служба Вінницької єпархії