21 січня
2018 р.
Архієрей звершив Літургію у Браїлівському монастирі
21 січня, в Неділю по Богоявленню, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі. Його Високопреосвященству співслужили монастирські священики і представники вінницького духовенства.

Під час Літургії митрополит Симеон виголосив проповідь про значення покаяння на прикладі начальника митарів м. Єрихону Закхея, про зустріч якого зі Спасителем цього дня розповідало церковне Євангельське читання. Архіпастир наголосив, що приклади покаяння, які наводить Церква, є актуальними для усіх поколінь християн, а не лише для сучасників Христа. Тому слова святого Іоанна Предтечі, якими також розпочав Своє суспільне служіння Господь Ісус Христос: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Боже!», стосуються кожного християнина і сьогодні. Як підкреслив Владика, саме від покаяння і навернення до Христа залежить і земне щастя, добробут, мир і процвітання, до яких прагне кожна людина і загалом уся Україна.
 
По завершенню Божественної літургії митрополита Симеона зі святом Різдва Христового і Богоявленням привітала ігуменя обителі м. Антонія. Архіпастир також привітав матінку ігуменю і сестер, а також усіх присутніх у храмі. Традиційно митрополита Симеона у монастирських стінах привітали діти з недільної школи, а також учасники духового оркестру Браїлівської школи, які зіграли для Владики і усіх гостей мелодії різдвяних колядок.
 
Прес-служба Вінницької єпархії