22 січня
2018 р.
Православна молодь Вінниці привітала мешканців інтернатів Вінниччини
Традиційну святкову поїздку у дитячі будинки Вінницької області 20 січня 2018 року здійснили члени православних «молодіжок» з різних храмів Вінниці, які об’єдналися, щоби привітати мешканців закладів з Різдвом Христовим і Богоявленням. Разом з молодими активістами у поїздці брали участь хористи з молодіжного хору Стрітенського храму, «дорослого» хору «Благовіст» Хрестовоздвиженського храму та дитячого хору храму великомученика Димитрія Солунського, що діє при ГУ НП Вінницької області.

Веселими колядками та солодкими подарунками православна молодь вітала дітей в інтернатах у Стрижавці, Вороновиці, Тульчині, Жмеринці. Також відвідали Брацлавський психоневрологічний інтернат для дорослих.

Поїздка тривала весь день – з ранку до вечора. 360 кілометрів шляху, шість закладів, у кожному виступ мінімум на півгодини. Виступ включав колядки, коротку розповідь про Різдво Христове, роздавання подарунків і спілкування з дітьми.

Кошти на поїздку зібрали самі молоді парафіяни, організувавши благодійні ярмарки біля Стрітенського храму та Спасо-Преображенського кафедрального собору. 300 подарунків через молодих людей мешканцям інтернатів передав митрополит Симеон, з чийого благословення була здійснена ця традиційна благодійна святкова акція.

Прес-служба Вінницької єпархії