2 лютого
2018 р.
Програму заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України розпочала обговорювати обласна Рада церков
2 лютого секретар управління Вінницької єпархії УПЦ протодиякон Владислав Демченко взяв участь у першому в 2018 році засіданні секретаріату Вінницької обласної Ради церков і релігійних організацій, яке проходило в Центрі національних культур Вінниччини.

Участь у засіданні також взяли представники релігійних організацій: УПЦ КП, УГКЦ,  УАПЦ  та РКЦ області, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрацій Ігор Салецький та голова Ради національних товариств Вінниччини Мерабі Нарсіа.

Головним питанням, яке обговорювалося на засіданні секретаріату, був попередній перелік заходів, що планується провести на Вінниччині у 2018 році в рамках святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі-України, спільно релігійними організаціями та органами державної влади, згідно відповідного Указу Президента України та розпорядження Кабінету Міністрів України. Крім цього було розроблений проект рішення щодо створення обласного Організаційного комітету з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України та його персонального складу.

В ході обговорення представниками релігійних організацій була запропонована низка заходів, серед яких виховні години, які традиційно проводяться в загальноосвітніх начальних закладах членами обласної Ради Церков. Було запропоновано присвятити виховні бесіди темі: «1030 років християнству в Україні» та оголосити серед учнів літературний конкурс і конкурс на кращу шкільну виставку: «Великоднє свято».

Повний перелік заходів буде оприлюднено та затверджено вже найближчим часом на засіданні організаційного комітету, до якого увійдуть керівники релігійних організацій та управлінь.
 
Прес-служба Вінницької єпархії