14 лютого
2018 р.
Призначено нового керівника Паломницького відділу Вінницької єпархії

 

14 лютого у Вінницькому єпархіальному управлінні відбулася робоча зустріч митрополита Вінницького і Барського Симеона з представниками храмів м. Вінниці, які займаються організацією паломницьких поїздок для парафіян. Архієрей представив присутнім новопризначеного керівника Паломницького відділу Вінницької єпархії протоієрея Романа Макара.


До його обов’язків входить налагодження співпраці між єпархіальним управлінням та парафіями у організації паломницьких поїздок, а також розробка нових маршрутів, зв’язки з паломницькими центрами і організаціями у інших єпархіях Української Православної Церкви та за кордоном. Ще одним завданням керівника і очолюваного ним відділу митрополит Симеон назвав популяризацію святих місць Вінниччини і створення паломницьких маршрутів до них.


Крім представлення нового керівника митрополит Симеон обговорив з присутніми правила проведення паломницьких поїздок та ознайомився з існуючим досвідом. Найближчим часом з благословення Архієрея буде створено перелік парафіяльних паломницьких служб, який буде розміщено на офіційному сайті Вінницької єпархії.


Прес-служба Вінницької єпархії