13 лютого
2018 р.
Митрополит Симеон молитовно вклонився Одеським святиням

 

11-13 лютого митрополит Вінницький і Барський Симеон з паломницьким візитом відвідував Бесарабію. Це – південна частина Одеської області, яка з’єднана з Україною єдиним мостом у районі м. Затока.

 

Владика відвідав міста Рені, Болград та Ізмаїл, де 11 та 12 лютого звершував богослужіння. Архіпастир ознайомився зі святинями та духовним життям мешканців цього багатонаціонального краю, де довгий час мирно живуть українці і молдавани, румуни і росіяни, гагаузи та албанці і більшість сповідують православну віру.

 

Членів Вінницької делегації вразила велич храмів і монастирів Бесарабії. Зокрема, це чоловічий монастир святих рівноапостольних Костянтина і Єлени в Ізмаїлі та жіночий монастир в с. Борисівка, де вінничан гостинно зустріли ігуменя Євпраксія із сестрами обителі.

 

Побувавши у Бесарабській стороні, митрополит Симеон з супроводжуючими його кліриками Вінницької єпархії відвідали Одесу, де вклонився місцевим святиням.

 

У Одесі митрополит Симеон мав зустріч з митрополитом Одеським і Ізмаїльським Агафангелом, котрий розповів про сучасне життя очолюваної ним єпархії. Владика Симеон подякував митрополиту Агафангелу за благословення відвідати Одеську єпархію і звершувати тут богослужіння, за теплу зустріч і братське спілкування з Владикою Агафангелом і вікарними архієреями, духовенством і вірянами єпархії, у якій до речі, несуть пастирське служіння багато священиків – вихідців з Подільської землі.

 

Прес-служба Вінницької єпархії