22 лютого
2018 р.
Четвер першої седмиці Великого посту. Заключна частина покаянного канону святого Андрія Критського

22 лютого, у четвер першої седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Симеон молився за уставним богослужінням в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Духовенство собору звершило утреню, часи, зображальні, вечірню та заупокійну літію. Після богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх зі словами настанови.

Того ж дня, увечері, митрополит Симеон звершив читання заключної частини покаянного канону святого Андрія Критського у храмі Воскресіння Господнього м. Вінниці. По закінченні богослужіння Владика виголосив проповідь. Також духовенство храму на чолі з митрополитом Симеоном звершили заупокійну молитву на могилі колишнього ключаря Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці протоієрея Василія Рішка.

Після цього Його Високопреосвященство відвідав храм святителя Миколая м. Вінниці, де також прочитав канон преподобного Андрія Критського. На завершення Владика звернувся до усіх зі словами настанови, у яких наголосив на необхідності в даний час посиленої молитви, як спільної у храмі, так і особистої домашньої. Також митрополит Симеон зазначив, що піст має бути підкріпленим справами милосердя і любові до ближнього.

 

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR