Warning: unlink(/var/www/orthodox/data/www/orthodox.vinnica.ua/application/cache/9c/9c64c0165fa2819e36ef1f53dc405beaca1d74c1.txt) [function.unlink]: No such file or directory in /var/www/orthodox/data/www/orthodox.vinnica.ua/system/classes/kohana/core.php on line 854
У Вінницькій єпархії буде створено Паломницьку Асоціацію
16 березня
2018 р.
У Вінницькій єпархії буде створено Паломницьку Асоціацію

Паломницька Асоціація діятиме на базі єпархіального Паломницького відділу. Таке рішення було прийнято на робочій нараді, яка відбулася 15 березня. у Вінницькому єпархіальному управлінні До Асоціації увійдуть парафії, що займаються організацією паломницьких поїздок. Метою Асоціації є поліпшення якості організації паломницьких поїздок, розширення географії, обмін досвідом. У Асоціації буде своя сторінка на сайті Вінницької єпархії, де можна буде ознайомитися з графіком та детальною інформацією про поїздки до святих місць Вінниччини, України та зарубіжжя.

У робочій нараді Паломницького відділу взяв участь митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владика заслухав інформацію керівника відділу протоієрея Романа Макара щодо створення Асоціації, ознайомився з думками представників парафій та висловив свої зауваження. Архієрей благословив створення Асоціації і побажав, щоби паломницька діяльність у майбутньому активно розвивалася і приносила людям, які будуть відправлятися у паломництво від вінницьких храмів. насамперед духовну користь.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram