20 квітня
2018 р.
Митрополит Симеон привітав переможців та учасників фестивалю дітей та молоді з функціональними обмеженнями

20 квітня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського відбулося урочисте нагородження переможців та учасників ХХVІ фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Всього у фестивалі взяли участь 115 дітей та молодих людей віком від 7 до 35 років. З 12 по 20 квітня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї була розгорнута виставка робіт учасників Фестивалю, під час якої відвідувачі мали змогу проголосувати за роботи, які їм сподобалися. Серед відвідувачів виставки був й митрополит Симеон. 35 найкращих робіт, що отримали найбільшу кількість голосів глядацького журі, стали переможцями Фестивалю.

Перед початком урочистого нагородження з вітальним словом до учасників Фестивалю звернувся заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк.

Переможців нагороджували від організаторів - директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Стоялова та соціальні партнери проекту, серед яких – Вінницька єпархія УПЦ.

Митрополит Симеон привітав учасників та організаторів заходу і побажав Божої допомоги в їхніх творчих задумах та починаннях. Владика вручив подарунки і грамоти 5 учасникам, роботи яких були присвячені духовній тематиці.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR