9 травня
2018 р.
Духовенство та віряни Вінницької єпархії взяли участь у святкуванні Дня Перемоги

9 травня священики та віряни Вінницької єпархії взяли активну участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня Перемоги.

У Вінницькому обласному госпіталі інвалідів війни був відправлений молебень за ветеранів та дітей війни. Богослужіння звершив настоятель храму преподобного Лаврентія Чернігівського, що діє при закладі, протоієрей Костянтин Іванченко.

В селі Уланів Хмільницького району відбулося відкриття памєтника солдатським вдовам на братській могилі, де покоїться 1657 воїнів. Настоятель місцевого храму Вознесіння Господнього протоієрей Ярослав Микитин звершив чин освячення пам’ятника, та привітав усіх зі святом.

У Вінниці, в мікрорайоні Пирогово, настоятель місцевого Покровського храму протоієрей Антоній Ковтонюк звершив заупокійну молитву та взяв участь в урочистому заході з нагоди свята. Під час заходу учні школи виступили із концертом, у якому прозвучали вірші та патріотичні пісні.

У с. Грабівці (Червоне) Барського району настоятель місцевого храму протоієрей Володимир Катеринчак відправив панахиду біля обеліску загиблим воїнам та взяв участь у заході під назвою «Зустріч поколінь», присвяченому Дню пам’яті та примирення та 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Прес-служба Вінницької єпархії