5 липня
2018 р.
Митрополит Симеон взяв участь у святкуванні Дня Національної поліції України

5 липня на запрошення керівництва Головного управління Національної поліції у Вінницькій області митрополит Вінницький і Барський Симеон взяв участь в урочистих заходах, які проходили в приміщенні обласного академічного театру імені М. Садовського, з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України.

Перед початком урочистостей митрополит Симеон разом з керівниками області і міста та іншими почесними гостями оглянув виставку автомобілів, техніки та озброєння підрозділів поліції Вінниччини, які експонувалися на площі Небесної Сотні, поруч із театром.

Під час урочистого заходу митрополит Симеон привітав поліцейських Вінниччини, подякував їм за самовіддану працю і побажав успіхів. Митрополит Симеон передав начальнику головного управління національної поліції Вінниччини генералу Юрію Педосу ікону Ангела Хранителя з побажанням Божого благословення для усіх його підлеглих та колег.

Поліцейських Вінниччини з професійним святом привітали голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, міський голова Сергій Моргунов, а також керівники силових структур: СБУ та прокуратури.

Після привітань відбувся святковий концерт. Митрополита Симеона на урочистостях супроводжував керівник єпархіального відділу по зв’язках з громадськістю протоієрей Валерій Швець.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR