13 вересня
2018 р.
Митрополит Симеон взяв участь у відкритті фото-виставки «Києво-Печерська Лавра – святиня України»

13 вересня у приміщенні Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулось урочисте відкриття фотовиставки «Києво-Печерська Лавра – святиня України». Виставка була організована Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником спільно з Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі.

На заході були присутні представники обласної влади та громадськості. Серед почесних гостей був митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владику супроводжував керівник єпархіального відділу по зв'язкам з громадськістю протоієрей Валерій Швець та священики міста Вінниці.

Організаторів та відвідувачів привітав заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк. Митрополит Симеон також привітав присутніх з ювілеєм 1030-річчя Хрещення Київської Русі та 100-річчям Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Роздивляючись представлені в експозиції світлини, Архіпастир пригадав роки, коли ніс послух ризничного у Києво-Печерській Лаврі та прокоментував окремі фото.

Після цього до спілкування долучився начальник відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Топилко, який розповів про історичне становлення Києво-Печерської Лаври як пам'ятки історії, архітектури і культури. Після цього він провів першу екскурсію для учасників презентації.

Виставка діятиме у приміщенні обласного краєзнавчого музею з 13 вересня по 7 жовтня.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR