12 жовтня
2018 р.
Митрополита Симеона нагороджено медаллю Міністерства оборони України

12 жовтня у залі Вінницької обласної філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. У заходах взяли участь представники духовенства Вінницької єпархії на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном.

Присутніх зі святом привітали голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, вінницький міський голова Сергій Моргунов. Після вітальних слів відбулося нагородження військовослужбовців та представників громадських і ветеранських організацій.

Серед нагороджених був митрополит Симеон, якому вручили відзнаку Міністерства оборони України медаль «За сприяння Збройним Силам України». Цієї нагороди владика Симеон був удостоєний за «значний внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України та активну громадську позицію».

Отримавши нагороду від голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, митрополит Симеон наголосив, що вона є нагородою не лише для нього, а для священиків-волонтерів і усього духовенства та вірян Вінницької єпархії УПЦ, котрі постійно, починаючи з 2014 року, надають гуманітарну допомогу українським військовим на сході України, а також підтримують мирних жителів і особливо мешканців будинків престарілих і дитячих інтернатів, які знаходяться у прифронтовій зоні.

Митрополит Симеон також привітав присутніх офіцерів і усіх військовослужбовців з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці. Владика зауважив, що на відміну від військових, головною зброєю священнослужителів є молитва і пообіцяв і надалі підтримувати молитвою зусилля військових, котрі оберігають мир і захищають суверенітет України.

Митрополит Симеон побажав усім українським військовим миру, здоров’я, благополуччя і благодатного Покрову Божої Матері.
Після урочистих вітань і нагородження військових відбувся святковий концерт, в якому взяли участь кращі творчі колективи Вінниччини.

Цього ж дня медаллю «За сприяння Збройним Силам України» був нагороджений секретар Вінницького єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко. Нагороду священнослужителю та волонтерам з благодійного фонду і Спілки десантників Вінниччини вручив комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram та Viber

Фотоальбом на FLICKR