7 січня
2019 р.
Митрополит Симеон співслужив Предстоятелю ПЦУ під час Різдвяної літургії у Софії Київській. ОНОВЛЕНО

7 січня, в день свята Різдва Христового, в давній святині українського народу – Софії Київській була звершена святкова Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Його Блаженству серед інших ієрархів об’єднаної Церкви співслужив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Ця Літургія була першою після отримання Православною Церквою України Томосу про автокефалію.

За богослужінням молились Президент України Петро Порошенко, народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, капелани та волонтери.

У храмі був виставлений Томос про автокефалію – документ, який Вселенський Патріарх Варфоломій 6 січня 2019 року передав главі Православної Церкви України Блаженнішому Митрополиту Епіфанію.

Після Літургії та чину Славлення Блаженніший Митрополит Епіфаній привітав, духовенство, владу та всіх присутніх зі світлим святом Різдва Христового. З вітальним словом до ієрархів, духовенства та усіх українців звернувся Президент України Петро Порошенко.

Прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp

Фото – Прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ, сайт Президента України, сайт Православної Церкви України