8 січня
2019 р.
Різдво Христове громада ПЦУ у Вінницькому районі зустріла з новим настоятелем

Напередодні свята Різдва Христового релігійна громада святого великомученика Димитрія Солунського с. Стадниця Вінницького району приєдналася до Православної Церкви України.

Перед цим віряни висловили недовіру своєму колишньому настоятелю отцю Миколаю Строку, котрий не підтримав прагнення пастви бути в Українській Церкві. За таке рішення висловилися майже 600 мешканців села. На прохання релігійної громади новим настоятелем парафії був призначений молодий випускник Волинської духовної академії ієрей Петро Лущинський.

7 січня, в день свята Різдва Христового, отець Петро відправив першу Божественну літургію у Стадниці. Зустрічали священика щирими вітаннями і традиційним українським короваєм. Під час богослужіння церковним хором керувала дружина о. Петра матінка Оксана, яка має музичну і педагогічну освіту.

Після Літургії і проповіді новий настоятель спілкувався з парафіянами про події у церковному житті України та про духовні потреби жителів Стадниці, а потім колядував разом з усіма у храмі.

Під пастирську опіку ієрея Петра Лущинського указом митрополита Вінницького і Барського Симеона передано також парафію с. Сокиринці Вінницького району.

Прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp