13 квітня
2019 р.
Митрополит Симеон відзначив учасників пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах»

13 квітня у Вінниці відбувся ІІІ Міжнародний пісенний Фестиваль-конкурс для дітей та молоді з особливими потребами «Золотий птах». У гала-концерті, який проходив у залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Садовського, взяли участь талановиті молоді люди з України, Грузії та Польщі.

Фестиваль цього року проходив під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, обласної та міської влади. Серед численних партнерів фестивалю з часу його заснування завжди був митрополит Вінницький і Барський Симеон. І цього разу митрополит Симеон на запрошення організаторів відвідав гала-концерт та взяв участь у нагородженні учасників. Двом талановитим хлопцям з Харкова владика подарував по примірнику Святого Письма українською мовою, а також вручив грошові премії.

Митрополит Симеон подякував головному організатору Фестивалю – керівнику Центру «Культурна стратегія – ХХІ» Людмилі Бушинській, а також усім її помічникам за величезну працю і сприяння у розвитку творчих талантів дітей та молоді з особливими потребами. Усім учасникам Фестивалю Владика побажав Божого благословення і допомоги у здійсненні творчих задумів та подякував за чудове виконання музичних творів, яке надихає і дарує радість багатьом людям.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp