31 травня
2019 р.
Митрополит Симеон взяв участь в урочистостях з нагоди 5-річчя від дня заснування Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

31 травня, напередодні Всесвітнього Дня захисту дітей, 5-річчя від дня свого заснування відзначає Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон був присутній на святі серед почесних гостей. Владика часто відвідує цей заклад, спілкується з його працівниками і дітьми, надає необхідну допомогу.

Архіпастиря супроводжував протоієрей В’ячеслав Буданевич, який декілька разів на місяць відвідує Центр, спілкується з його вихованцями, проводить бесіди на духовні теми і допомагає персоналу в організації заходів з духовного і морального виховання.

Діти з особливою радістю чекали на своє свято гостей і приготували для них виступ, який із задоволенням подивився митрополит Симеон та всі гості, які прийшли на перший маленький ювілей Центру. Владика Симеон привітав вихованців закладу, директора Олександра Кузь та працівників зі святом і побажав дітям миру, любові та радості, а тим хто опікується ними, Божого благословення у трудах. Також Архіпастир передав солодкі подарунки для дітей.

Директор Центру вручив митрополиту Симеону Подяку і запросив до подальшої співпраці.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp