1 червня
2015 р.
«Молоді небайдужі серця» готуються до відкриття чергової православної виставки
Під час заходу молодь знову збиратиме кошти для дітей-сиріт і запрошує вінничан приєднуватися до доброї справи.

– Це буде наша сьома акція в Експоцентрі, – розповідає Єлизавета Плонська. – Збираємо гроші на купівлю матеріалів для рукоділля та придбання подарунків маленьким іменинникам. Не відмовляємося й від продуктів, дитячих речей та іграшок, які приносять люди. Ця робота займає багато часу, тому є потреба у помічниках.

У листопаді минулого року «МНС» зверталися до читачів «Православної Вінниччини» з проханням «попрацювати» волонтерами і це оголошення дало результат: допомогти зголосилися 20 чоловік.

– Кожен виділив часу скільки міг, – каже Єлизавета. – Хтось годину-дві, а хтось щодня як на роботу приходив. І, слава Богу, зібрали 6000 гривень. На ці кошти купили бісер, папір, різдвяні подарунки, солодощі, придбали дитячу літературу та ігри для іменинників.

Приємною несподіванкою стала пропозиція однієї з читачок, яка подзвонила організаторам. Жінка розповіла, що її сестра пече гарні торти і може передавати їх на дні народження.

– Тепер Світлана регулярно і безкоштовно готує для сиріт торти – дуже гарні та смачні, – розповідає Єлизавета. – Коли уперше поставили перед ними червону «Полуничку», прикрашену ніжними кремовими квіточками, діти мовчки милувалися нею. А коли почали різати, як один вигукнули: «Ах! Це торт!» До того вони й не бачили такої кулінарної краси, бо змалечку живуть в інтернаті.

«Молоді небайдужі серця» відвідують вихованців дитбудинків «Гніздечко», «Малятко», Стрижавського інтернату. Діти радіють увазі, спілкуванню, а також подарункам і матеріалам для рукоділля, які приносять їхні дорослі друзі. Аби було на що купувати необхідне – й проводиться благодійний збір на виставках.

Чергова православна виставка планується на 18-24 травня. Про бажання взяти участь у благодійній акції можна сповістити за телефоном: 097-257-61-77, Єлизавета