30 листопада
2015 р.
Митрополит Симеон ознайомився з діяльністю священиків єпархії, які опікуються медичними закладами.
30 листопада у Вінницькому єпархіальному управлінні під головуванням митрополита Вінницького і Барського Симеона відбулося зібрання єпархіального відділу по співпраці з закладами охорони здоров’я. 

Керівник відділу протоієрей Володимир Тютенко ознайомив Архієрея з підсумками душпастирської діяльності священиків у медичних закладах на території єпархії впродовж одинадцяти місяців поточного року. 

Настоятель Успенського храму м. Вінниці протоієрей Олександр Григор’єв проінформував про підготовку до освячення храму прп. Агапіта Печерського при міському хосписі, який відкривається на базі міської лікарні що на Старому місті. Освячення храму заплановане на 13 січня 2016 р. У облаштуванні храму активну участь беруть парафії м. Вінниці.

За участю митрополита Симеона священики обговорили низку практичних питань, зокрема особливості сповіді та Причастя важкохворих, хрещення недоношених дітей та дітей реанімації і можливості подальшого їх Причастя Кров’ю Христовою. Священики поділились власним досвідом та проблемами по організації душпастирської опіки в лікарнях.

Керівником відділу з душпастирської опіки медичних закладів вкотре було наголошено на існуванні короткого чину Соборування для його звершення в екстреному випадку, чи в лікарнях, де важко звершити це Таїнство по повному чину.

Цього ж дня митрополит Симеон взяв участь у щомісячних зборах духовенства Вінницького районного благочиння і обговорив з ними нагальні питання парафіяльного життя.

Прес-служба Вінницької єпархії.