26 квітня
2016 р.
Священики Хмільницького району помолилися за загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
25 квітня в приміщенні Хмільницького Відділу поліції Головного управління національного поліції у Вінницькій області були проведені поминальні заходи з нагоди 30-тої річниці Чорнобильської катастрофи. В заходах взяли участь духовенство Хмільницького району на чолі із благочинним протоієреєм Михаїлом Шикируном. 

На зібранні були присутні також голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької РДА Євгеній Буткевич. міський голова Хмільника Сергій Речик та голова міськрайонного громадського об’єднання інвалідів Чорнобиля та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Іван Рибак. 

На запрошення новопризначеного начальника районної поліції Руденка Дмитра Сергійовича протоієрей Михаїл Шикирун відслужив заупокійну літію та нагадав усім присутнім слова зі Святого Євангелія, що немає більшої любові, ніж та, коли хто душу свою покладе за друзів своїх. 

Насамкінець священики району благословили іконою св. Великомученика Георгія начальника районної поліції Дмитра Руденка. та побажали йому Божої допомоги в його службі.

Прес-служба Вінницької єпархії (Хмільницьке благочиння).