15 травня
2016 р.
ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді юних знавців Біблії посів учасник з Вінницької єпархії.
13 травня у Національному університеті «Острозька академія» проходив черговий етап ІX Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії». В ньому змагалися учні 5-8 класів загальноосвітніх шкіл, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші предмети духовно-морального спрямування. 
 
Серед 110  учасників, які приїхали до Острозької Академії з різних куточків  України, була команда Вінницької єпархії УПЦ на чолі з керівником єпархіального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства протоієреєм Георгієм Холодюком. 
 
Вже не вперше вихованці недільних шкіл Вінниччини, з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона беруть участь у олімпіаді знавців Біблії, і майже кожного разу отримують призові місця або дипломи у різних номінаціях. Цього разу учень 8-го класу загальноосвітньої школи с. Гармаки Барського району, вихованець недільної школи, яка діє при місцевому храмі на честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Сергій Лаврентюк показав гарний рівень підготовки і за рішенням журі виборов ІІІ місце на ІX Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії».
 
Митрополит Симеон подякував протоієрею Георгію Холодюку та викладачу гармацької недільної школи і батькові призера протоієрею Олегу Лаврентюку за гарну підготовку їхнього підопічного. Архіпастир висловив сподівання, що на наступних олімпіадах інші учасники команди Вінницької єпархії виборюватимуть призові місця і будуть переможцями.

Прес-служба Вінницької єпархії.