26 червня
2016 р.
Священики організували відпочинок для сімей своїх парафіян
26 червня, у неділю, після завершення Божественної літургії, парафіяни вінницького храму Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться у мікрорайоні Пирогово, відправились на прогулянку пароплавом по річці Південний Буг.
 
Близько 40 парафіян, серед яких багато дітей, разом зі священиком свого храму ієреєм Миколаєм Дудніком милувалися чудовими краєвидами, які відкривалися перед ними на річковому шляху від центру міста до дамби електростанції у мікрорайоні Сабарів.

Зійшовши на берег у Сабарові, парафіяни організували пікнік на галявині, оточеній скелями і лісом. Тут батьки мали змогу поспілкуватися один з одним і зі своїм священиком, а діти упродовж всього вечора грали в різноманітні ігри на природі.

Повернувшись з відпочинку, його учасники подякували настоятелю храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрею Антонію Ковтонюку за організацію заходу, а о. Миколаю Дудніку за супровід і цікаві бесіди.

Нагадаємо, що недільний відпочинок за участю парафіян є одним з багатьох заходів, які проводяться в рамках оголошеного у Вінницькій єпархії з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона Року «Пастиря і Церковної громади».

Прес-служба Вінницької єпархії