30 листопада
2016 р.
Вінницька єпархія УПЦ провела Олімпіаду юних знавців Біблії
26 листопада у приміщенні Навчально-виховного комплексу Святителя Миколая у м. Вінниці, з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона, відбулася ІІІ єпархіальна Олімпіада для школярів та вихованців недільних шкіл «Юні знавці Біблії». Організував захід Відділ релігійної освіти, катехізації і місіонерства Вінницької єпархії.

У Олімпіаді взяли участь 52 школярі з усієї єпархії, які відповідали на тестові питання про Святе Письмо, показували підготовлену вдома презентацію на тему «Батьківство у Святому Письмі», а також відповідали на два ситуаційні запитання, які пропонували члени журі. 

Абсолютною переможницею Олімпіади стала восьмикласниця з м. Хмільника Сивак Софія, яка набрала у своєму активі 92 бали зі 100 можливих. Активними були представники Барського, Хмільницького, Калинівського благочинь. Усі учасники отримали у подарунок від організаторів книги духовного змісту. 

Як повідомив Голова Відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Вінницької єпархії протоієрей Георгій Холодюк, 12 кращих учасників вінницької олімпіади представлятимуть Вінницьку єпархію на щорічній Всеукраїнській Олімпіаді юних знавців Біблії, яка проводиться на базі Національного університету «Острозька Академія».

Прес-служба Вінницької єпархії