21 квітня
2017 р.
У Барському районі священик благословив військових на навчання
19 квітня військовослужбовці військової частини А0853, що дислокується у м. Барі, вирушили на чергові військові навчання, які пройдуть одразу у двох населених пунктах Миколаївської області.

Як повідомив  заступник командира по роботі з особовим складом військової частини підполковник Руслан Кушнір, зараз проводяться військові навчання по Дніпру. Для барчан – це вже другий подібний виїзд у цьому році. Разом із барськими військовими у навчаннях участь також візьмуть інженерні частини з міст Білгорода-Дністровського та Кам’янця-Подільського.  
 
Перед виїздом військовослужбовців у дорогу 2 роти понтонно-мостового батальйону (командир – підполковник Сергій Мак) благословив керівник відділу Барського благочиння по взаємодії зі Збройними Силами України протоієрей Олександр Грежук.

Звернувшись до військовослужбовців, отець Олександр закликав сумлінно виконувати свій військовий обов’язок та у першу чергу завжди залишатися добрими християнами. Звершивши молебень, священик окропив свяченою водою військову техніку та благословив кожного бійця у далеку дорогу. 

Як діляться самі військовослужбовці, отець Олександр завжди благословляє їх перед кожною важливою справою, за що вони дуже вдячні священику. «Молитва допомагає нам легко дістатися місця дислокації та береже наш особовий склад як на навчаннях, так і під час проведення військових дій у зоні АТО, – каже заступник командира військової частини А0853 Євгеній Байцурак. – Саме відчуття Божої допомоги є для нас дуже важливим». 

Прес-служба Вінницької єпархії. Барське благочиння

Фото Романа Григор’єва